Ben Kimim?Çoğu insanın boş beleş işler diye tabir ettiği konularda çalışma yapan biriyim.

Bunları bu zamanda, bu memlekette kime satacaksın dediği buluşlar yapan biriyim.

Bir ürün veya hizmet satın alınmadan önce araştırılırken sayfası keşfedilen biriyim.

Bir malı veya hizmeti nasıl en ucuza getiririm derken tanıştığınız biriyim.

Sitesinde ücretsiz, altın niteliğinde bilgi paylaşımı yapan, ama bu paylaşımlarla yetinmeyenlerin attığı bol sorulu mesajlarla boğuşan ve bu mesajlara itina ile yanıt vermeyen biriyim.

Ben bu işi kendim hallederim kardeşim bir de para mı vereyimcilerin ilk adresiyim.

Bu kadar bilgiye karşılık belki birileri reklamlara tıklar da sitenin maliyeti çıkar diyerek, sitesine reklam eklemiş, fakat ziyaretçileri cin kişiler olduğu için sitesinden 5 kuruş kazanamayan biriyim.

Türkiye’de , hatta daha da kötüsü Adana’da doğup büyümüş, pek de mükemmel olmayan aile ve sosyal çevrede yetişmiş, dolayısıyla insan ilişkileri konusunda sıfıra sıfır, elde var sıfır biriyim.

Öğrendikleri ve yaşadıkları sayesinde, sosyallik alanında kendini hiç geliştirememiş, bu nedenle ne iş görüşmelerinde ne de girdiği işlerde beğenilen biriyim.

Üretim, onarım, modifiye, tamir, araştırma, geliştirme vb. alanlarda gayet üretken ve başarılı, ama insan sevgisinden mahrum kaldığı için sıfır satış yapan ve para kazanma konusunda minnacık sıkıntısı olan biriyim.

25 yaşında “Borderline” teşhisi konmuş, duyanın ilk kez duyduğu, çaresi olmayan ve tüm hayatının araya gitmesine sebep olan hastalığa yakalanmış biriyim.

Bana faydası olmayacaksa, mesaj atmanızı tavsiye etmeyen biriyim.

Gelen Aramalar:

 • en uzun görüşme yapan el telsizleri hangileri

Etiketler:

19 Yorum “Ben Kimim?” için;


 • huseyin görgülü

  size ulaşmak gerek

 • ben evime telsiz vericisi kurdurmak istiyorum el telsizim dışarıdan iyi çekmesi için çatıya antenmi olur yada profesyonel el telsizimi almam lazım yardımcı olursanız sevinirim 0531 560 08 06 saygılarımla yerim kartal soğanlıkta

 • sunucu konfigurasyonu xml export(linklerimizi)
  downloadda uzun sürüyor önceden5dk şimdi 40dk sürüyor ücretli olarak

  • Sunucu optimizasyonu, bakım ve onarımları ile ilgili görüşmeleri Skype üzerinden gerçekleştiriyorum. Skype adresim : cculha{@}hotmail.com

 • iyi günler,
  bana sanal bulgaristan ve fransa cep numarası lazım. ne yapmam gerekiyor. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.

 • İyi günler elimde SFE S850UV model telsiz var ancak bu cihaz kendini korumaya almış açılışta sadece bulunduğu kanalda kalıyor hiç bir şekilde kanal değişimi yada çıkış yapmıyor bunu resetlemek çözüm olur mu? Yada sizin onerebileceginiz bir çözüm yolu var mı? Resetlemek çözüm olabilir de bunu nasıl yapabiliriz?

  • Benim çözüm yolum kime para kazandırdıysanız ona sormanız olur.

   • Ya kimseye para kazandirmadiysam nasıl olacak ama neyse illa birine lara kazandırmak gerekiyor anlaşılan perpa da biri yapar bu işi o zaman

    • Anladım ürünü çalmışsınız, e çalıntı ürün de bir yere kadar tabi. Tabi Perpa’ya gidin, esnafımız da para kazansın.

     • Karşında ki adam devletinin polisi elinde ki devletinin hizmetinde kullanılan telsiz patavatsızlık etme

      • Ben karsimda bi adam goremiyorum. Bana bir faydan var mi polis kardes? Sicil numarani da yaz da, devletin sana vermedigi cihazla kafana gore resmi kanallara erismeye calistigini gereken yerlere bildirelim. Senin yerin perpa degil muhabere, tabi isine gelirse…

 • Allah yolunuzu açık etsin hocam. Bir kaç makalenizden yararlandım. Teşekkürler…

 • Hocam hayırdır ya, ne bu olumsuzluk?:/

 • cihan kardeş görüyorumki bilgi var beceri var ama para yok ben ankarada yaşıyorum bu bilgi ve yeteneğin birgün işimize yarar benim eksikliğimde senin o yazdığın iletişim yerlerini ben bilmiyorum benim iletişim bilgim bu 0 546 445 35 25 ismim özbey ararsanız memnun olurum kardeşim

  • Sağolun hocam. Pek de hayatımın teklifi gibi gelmedi teklifiniz :)

   Eğer yanılıyorsam detayları anlatmak üzere sizi Skype’dan iletişim kurmaya beklerim. Malesef telefonla iletişim kurmuyorum.

   Skype : cculha[@]hotmail.com

Yorum Yap