Ben Kimim?Çoğu insanın boş beleş işler diye tabir ettiği konularda çalışma yapan biriyim.

Bunları bu zamanda, bu memlekette kime satacaksın dediği buluşlar yapan biriyim.

Bir ürün veya hizmet satın alınmadan önce araştırılırken sayfası keşfedilen biriyim.

Bir malı veya hizmeti nasıl en ucuza getiririm derken tanıştığınız biriyim.

Sitesinde ücretsiz, altın niteliğinde bilgi paylaşımı yapan, ama bu paylaşımlarla yetinmeyenlerin attığı bol sorulu mesajlarla boğuşan ve bu mesajlara itina ile yanıt vermeyen biriyim.

Ben bu işi kendim hallederim kardeşim bir de para mı vereyimcilerin ilk adresiyim.

Bu kadar bilgiye karşılık belki birileri reklamlara tıklar da sitenin maliyeti çıkar diyerek, sitesine reklam eklemiş, fakat ziyaretçileri cin kişiler olduğu için sitesinden 5 kuruş kazanamayan biriyim.

Türkiye’de , hatta daha da kötüsü Adana’da doğup büyümüş, pek de mükemmel olmayan aile ve sosyal çevrede yetişmiş, dolayısıyla insan ilişkileri konusunda sıfıra sıfır, elde var sıfır biriyim.

Öğrendikleri ve yaşadıkları sayesinde, sosyallik alanında kendini hiç geliştirememiş, bu nedenle ne iş görüşmelerinde ne de girdiği işlerde beğenilen biriyim.

Üretim, onarım, modifiye, tamir, araştırma, geliştirme vb. alanlarda gayet üretken ve başarılı, ama insan sevgisinden mahrum kaldığı için sıfır satış yapan ve para kazanma konusunda minnacık sıkıntısı olan biriyim.

25 yaşında “Borderline” teşhisi konmuş, duyanın ilk kez duyduğu, çaresi olmayan ve tüm hayatının araya gitmesine sebep olan hastalığa yakalanmış biriyim.

Bana faydası olmayacaksa, mesaj atmanızı tavsiye etmeyen biriyim.

Gelen Aramalar:

  • en uzun görüşme yapan el telsizleri hangileri

Etiketler:

17 Yorum “Ben Kimim?” için;


Yorum Yap
582372825